top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

vzdělávací zařízení Mgr. Jarmily Votrubové

Při Top studiu bylo v r. 2004 založeno Soukromé vzdělávací zařízení Mgr. Jarmily Votrubové. Jednou z hlavních činností je pořádání kurzů pro výuku masérů. Základním kurzem je masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví. Tento kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a lze na jeho základě získat živnostenské oprávnění pro masérské služby.

Tento kurz lze uhradit prostřednictvím úřadu práce v rámci rekvalifikace

Naše vzdělávací zařízení pořádá i další rozšiřující kurzy, zaměřené na další metody práce s lidským tělem, například reflexní terapie, baňkování, reiki, aj. (více v sekci nabídka kurzů, historie kurzů). V průběhu jednotlivých kurzů s námi spolupracují další lektoři, lékaři a další zdravotničtí pracovníci.

Základní filosofií naší práce při pořádání kurzů, je jejich pečlivá příprava. Menší počet účastníků kurzů umožňuje zajištění maximálního individuálního přístupu a vytváří předpoklady k úspěšnému absolvování, trvalým znalostem a praktickým zkušenostem a spokojenosti účastníků.

 

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio