top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

Celková regenerační aroma masáž

Email Tisk PDF

Celková regenerační aroma masáž

 

Terapeutické ošetření klienta v podobě klasické, sportovní a regenerační masáže celého těla. Je zaměřeno k posílení organismu, k upevnění tělesného a duševního zdraví a na maximální regeneraci klienta. Při masáži se používají různé vonné oleje.

Je při ní využíváno všech našich znalostí z ostatních druhů masáží a ošetření.

Tato masáž je vhodná k uvolnění zatuhlé šíje, krční páteře, bolestí podlopatkové oblasti i oblasti křížové. Příznivě působí na celkové uvolnění napětí v těle, prokrvení svalů po celém těle a k nastartování jeho regeneračních schopností.

Při všech ošetřeních u nás používáme relaxační hudbu, která přispívá k dobré náladě a k uvolnění stresů, psychického i fyzického napětí.

 Délka ošetření přibližně 90 minut

 

aromamasaž 01 aromamasaž 02 aromamasaž 03

Aktualizováno Neděle, 13 Říjen 2013 11:53  

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio