top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

Medová masáž + tlaková masáž bodů plosky nohou ( původní název reflexní masáž)

Email Tisk PDF

Medová masáž + tlaková masáž bodů plosky nohy (původní název reflexní masáž)

 

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus a tlakové (reflexní) body zad a jsou tak současně stimulovány příslušné orgány. Odstraňuje toxiny – jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života.

 

Medová masáž je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem. Doporučuje se při revmatických chorobách, trávících problémech, nespavosti, bolestech hlavy, depresích a chronických problémech.

 

Masérka Vám záda potře voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a pod tlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Po určité době se setře. Následuje lehká aromatická masáž zad přispívající k celkovému zklidnění organismu. Součástí této masáže je i masáž tlakových bodů plosky nohou (reflexní terapie).

 

Délka ošetření přibližně 60 minut

Aktualizováno Pondělí, 22 Leden 2018 20:19  

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio