top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

Lymfatická masáž

Email Tisk PDF

Lymfatická masáž

 

Lymfodrenáž je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu u podkoží zpět do oběhu.

Metoda byla veřejnosti představena poprvé na mezinárodní výstavě Zdraví a krásy v Paříži v roce 1936, její účinnost byla od té doby mnohokrát klinicky ověřena.

Lymfa je tekutina, která tvoří základní součást obranného systému organismu. Lymfatické cévy představují v těle alternativní systém proudění tekutin v mnohém paralelní k systému krevnímu.

U nás se Lymfodrenáž provádí pouze tradiční ruční technikou bez použití Lymfovenu a jiných náhradních technik. Právě ruční práce a dobrá znalost techniky dělá z Lymfatické masáže tak vynikající masážní techniku pro podporu zdraví a tělesné i duševní pohody.

 

Délka ošetření přibližně 45 - 150 minut

Lymfa 01 lymfa 02 lymfa 03

Aktualizováno Úterý, 08 Říjen 2013 15:59  

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio