top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

Tlaková masáž plosky nohou (původní název - Reflexní terapie)

Email Tisk PDF

Kurzy tlakové masáže plosky nohou (původní název - reflexní terapie) jsou často navštěvované maséry, kteří si prohlubují svoje schopnosti, jak ještě více pomáhat lidem v odstraňování jejich fyzických i psychických bolestí. Účastníky kurzů jsou mnohdy i ti, kteří hledají pomoc pro sebe, nebo pro své blízké. Ideálně pak oba partneři, kteří si tak mohou doma pomocí technik tlakové masáže plosky nohou (reflexní terapie) řešit různé zdravotní potíže, nebo jím preventivně předcházet.

 

Vyučování  probíhá ve dvojicích, aby se každý mohl naučit poznávat jednotlivé tlakové (reflexní) body nejen na svém chodidle, ale i na chodidlech druhého. 

 

Nejžádanější a nejdůležitější částí je výuka uvolnění krční páteře pomocí tlakové masáže (reflexní terapie). Tuto úžasnou metodu nás naučil ing. Janča a my jí teď s potěšením předáváme dál. 

 

Tento kurz se u nás koná pravidelně, někdy pro vysoký zájem i dvakrát do roka, již od samého začátku fungování vzdělávacího zařízení Mgr. Votrubové.

 

 reflexnÝ terapie 01    reflexnÝ terapie 02

Aktualizováno Pondělí, 22 Leden 2018 20:01  

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio