top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

Masér pro sportovní a rekondiční masáže

Email Tisk PDF

Masér pro sportovní a rekondiční masáže s působností mimo oblast zdravotnictví je základní masérský kurz. Naše vzdělávací zařízení Mgr. Jarmily Votrubové ho realizuje dvakrát ročně již od roku 2004. Jedná se v současné době o jediný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy akreditovaný kurz, na základě kterého je možné zažádat o živnostenské oprávnění pro výkon masérských služeb mimo oblast zdravotnictví. 

Kurz je určen každému, kdo má zájem se naučit masérskému umění. Spektrum našich kurzistů zahrnuje nejen ty, jenž mají zájem o změnu své současné profese na masérskou, ale také lidi, kteří se chtějí masérskému umění naučit pro sebe, svou rodinu a známé.

Naše vzdělávací zařízení pořádá tento kurz víkendovou formou. Celý kurz v rozsahu 150 hodin je rozvržen na soboty a neděle tak, aby intenzita výuky probíhala v klidné a přátelské atmosféře. Filozofie našeho přístupu ke vzdělávání nových masérů a jejich zdokonalování v dalších nadstavbových masérských technikách je založena na co největším individuálním přístupu ke každému. Neklademe si za cíl kvantitu, ale co nejvíce možnou kvalitu. Proto se většina našich kurzů pořádá v menším počtu účastníků, obvykle maximálně do 12 členů. Naším cílem je každého základy masírování naučit jak teoreticky, tak především i prakticky. Nestačí nám pouze předepsanou látku a rozsah metody přednést a ukázat, aby tak byl naplněn požadavek akreditační komise MŠMT.

Celým kurzem účastníky provází odborní školitelé, kteří masérskou profesi vykonávají již mnoho let a mohou tak předávat nejen předepsanou teorii, ale i vlastní nabyté zkušenosti z psychologie a práce se zákazníkem. O kvalitní výuku teoretické části z lidské anatomie se každý kurz postará profesionální lékař a díky výbornému vztahu s pracovníky místního Oblastního spolku Českého Červeného Kříže je každý proškolen v otázkách první pomoci.

Ukázkou dobře odvedené práce a zároveň motivací k další, jsou pro nás kladné ohlasy absolventů našich kurzů. Řada z nich následně využívá našich dalších nadstavbových kurzů, které jsou podle našeho přesvědčení a zkušeností nezbytné pro kvalifikovanou a úspěšnou pomoc klientům při řešení jejich zdravotních potíží. Velice nás těší, že mnoho našich absolventů z celého Jihočeského kraje jsou dnes vyhledávanými maséry.

Aktualizováno Neděle, 13 Říjen 2013 11:01  

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio