top-studio

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Top Studio - Profesionální masážní studio                  mobil: 606 021 622, 777 169 530              mail: topstudio@centrum.cz

Baňkování

Email Tisk PDF

Baňkování, resp. masáž s pomocí speciální techniky baňkování, představuje "znovu objevenou"  techniku, jejíž historie sahá do dob starověké Číny. Rozsah účinků této metody sahá od řešení problémů spojených s pohybovým aparátem, až po podporu prevence a léčby různých onemocnění.

Na kurzu se každý seznámí s pravidly bezpečného a účinného baňkování. Po nezbytné teoretické průpravě o mechanismu a principu baňkování se každý pod dohledem zkušeného maséra naučí správnou techniku při práci s peánem a ohněm, který je  potřebný pro odstranění kyslíku z baněk. Po úspěšném zvládnutí techniky pak následuje zdokonalování samotné masáže a jejích specifik. Pro opravdu účinnou baňkovou masáž je potřeba umět baňky nejen správně přikládat, ale také vědět přesně kam je přikládat.

Kurz baňkování doporučujeme všem, kteří se vážně chtějí zabývat tím, jak opravdu co nejúčinněji pomoci člověku při uvolnění svalového napětí, bolestí pohybového aparátu, stresů a určitých zdravotních problémů. Kurz je vhodný nejen pro maséry, ale i pro laickou veřejnost. 

Baňkování pro nás představuje "nutnou" nástavbu po základním masérským kurzu, proto kurz baňkování pořádáme pravidelně.

 

baňkování 01 baňkování 02

Aktualizováno Neděle, 13 Říjen 2013 11:38  

aktuálně

Vložena nabídka kurzů na II. pololetí roku 2018 

 zobrazit nabídku kurzů

 

 DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci, milí klienti,

z rozhodnutí kontrolního orgánu Živnostenského úřadu již nesmíme nazývat některé naše služby tak, jak tomu bylo doposud (zhruba 20 let). 

A proto nově nenabízíme našim klientům Reflexní terapii, ale masáž tlakových bodů plosky nohy a místo Kraniosakrální terapie nabízíme Kraniosakrální masáž nebo biodynamiku. O případných dalších změnách budeme informovat.

Celý text zde.

Topstudio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Diskuze pořád nejede, ale napsat nám můžete na náš E-mail:

topstudio@centrum.cz

nebo na Facebook topstudio